logo-tasarim1

İstenilen konsepte uygun

Yaratıcı çözüm önerileri

Markanıza özel

Özgün ve yaratıcı fikirler

YARATICI LOGO TASARIM AJANSI

Logo tasarımı markalaşma yolunda atılan her adımda, şirketin veya markanın temsilcisi niteliğini taşır.

01

BİZ KİMİZ?

27 Yıldır reklam sektöründe var olan, logo ve kurumsal kimlik tasarımı konusunda uzman bir tasarım ajansıyız.

02

NELER YAPARIZ?

Öncelikle sizi dinler, istek ve beklentileriniz doğrultusunda markanıza en uygun tasarımları hazırlarız.

03

HEDEFLERİMİZ

Marka değerinizi yükseltmek, satışlarınızı artırmak, portföyünüzü ve hedef kitlenizi büyütmeyi amaçlıyoruz.

Marmara-Kuyumculuk

GÜNCEL PROJELER

MARMARA KUYUMCULUK LOGO TASARIMI

LOGO TASARIMI

Genel anlamıyla logo; ürününüzün veya markanızın kimliğini yansıtan, karşı tarafa vermek istediğiniz algıyı en kısa ve doğru bir biçimde aktaran, kurumsal kimliğin olmazsa olmazlarındandır. Logo tasarımı markalaşma yolunda adım atılan her aşamada, şirketin veya markanın temsilcisi niteliğini taşır.

Tekstilden spor kulüplerine kadar küçük büyük her kuruluşun bir logosu vardır. Müşteriler çoğu zaman logoyu kurumsal bir marka olarak algıladığından, bildiği ve aşina olduğu logonun bulunduğu ürünü almaya yönelir. Dolayısıyla logo sadece bir simge değil aynı zamanda markalaşmanın önemli bir yüzüdür. Bu konuda tüm profesyonel tasarımcılar gibi biz de marka-logo ilişkisinin ayrılmaz bir bütün olduğunu düşünenlerdeniz.

Günümüzde markalaşma ve logo olmazsa olmaz unsurlardan olduğu için akılda kalıcı ve yaratıcılık barındıran logo tasarımı, ilk adım olarak görülmektedir. Birçok şirket, kuruluş ve hatta ülke yönetimi önemli işlerin yüzü olacak logolar için en iyi tasarımcıları bulup, çoğu zaman da çeşitli yarışmalar düzenleyerek en ideal logoyu bulmayı hedefliyor. Tüm bunlar logonun günümüzde artık ne kadar önemli bir yeri olduğunun göstergesidir.

"Sektörde 27. yılımızı doldurmuş olmanın getirdiği tecrübe ve deneyimle, 500’ü aşkın firmaya logo ve kurumsal kimlik tasarımı yaptık, sektörde iyi bir yer edinmelerini sağladık ve başarılarına destek olduk. Sizi de bu ailenin arasında görmekten mutluluk duyarız."